GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI
- Szczegóły
- Poprawiono: piątek, 09 luty 2024 09:38
- Opublikowano: środa, 07 grudzień 2022 13:59
- Dyr. Jan Wróblewski
GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI w roku szkolnym 2023/2024
LP. | NAZWISKO | IMIĘ | DZIEŃ TYGODNIA | GODZINA | NR SALI |
1 | BĘBEN | Sabina | piątek | 8:00 – 9:00 | 25 |
2 | DAMASZEK | Wiktor | wtorek | 15:00 - 16:00 | sala gimn. |
3 | DZIÓB | Julia | poniedziałek | 14:20 - 15:20 | 25 |
4 | FRANCZAK | Michał | czwartek | 13:30 - 14:30 co 2 tyg. | pokój naucz. |
5 | GOŁDYN | Artur | poniedziałek | 13:30 - 14:15 | 24 |
6 | GÓRECKA-URYGA | Barbara | poniedziałek | 14:15 - 15:15 | 32 |
7 | HAJDUK | Ilona | poniedziałek | 8:00 – 9:00 | 1 |
8 | HUREK | Renata | środa | 14:15 – 14:45 | 38 |
9 | JANICKI | Arkadiusz | wtorek | 15:10 - 16:10 | sala gimn. |
10 | KAUF | Łukasz | czwartek | 13:30 – 14:15 | 25 |
11 | KĘDZIERSKA | Joanna | czwartek | 8:00 - 9:00 | 12 |
12 | KOS | Marcin | środa czwartek |
15:05 – 15:35 15:05 – 15:35 |
30 |
13 | KOZŁOWSKA | Katarzyna | poniedziałek środa |
13:25 – 14:15 13:25 – 13:40 |
9 |
14 | KURZEJA | Beata | wtorek środa |
8:45 – 9:00 9:00 - 9:45 |
2 |
15 | LELICKA | Dominika | wtorek czwartek |
13:30 – 14:15 14:15 – 14:30 |
3 |
16 | ŁUKASZCZYK | Urszula | wtorek | 10:55 – 11:25 13:30 – 14:00 |
15 |
17 | MACIASZCZYK-PAPROTNY | Katarzyna | wtorek środa |
13:45 – 14:15 13:30 - 14:00 |
29 |
18 | MAĆKULA | Dorota | wtorek | 8:00 – 9:00 | 11 |
19 | MAŁCZAK | Dorota | środa czwartek czwartek | 15:00 – 15:30 15:30 – 16:00 |
31 |
20 | MARSZAŁEK | Katarzyna | wtorek | 7:10 - 8:10 | |
21 | MEHLICH | Beata | środa czwartek |
14:15 – 14:30 15:05 - 15:50 |
sala gimn. |
22 | NIEDWOROK | Barbara | środa | 16:00-16:30 | 13 |
23 | ORZEŁ | Joanna | piątek | 15:10 – 16:10 | 26 |
24 | PAGACZ | Paweł | czwartek | 12:25 – 13:25 | pokój naucz. |
25 | PIONTEK | Ilona | piątek | 13:25 – 14:15 | 26 |
26 | PLACHETKA | Małgorzata | czwartek | 8:00 – 9:00 | 8 |
27 | POLAŃSKA | Joanna | piątek | 12:40 – 13:40 | 7 |
28 | ROZMUS | Anna | poniedziałek środa |
13:30 – 14:15 9:30 – 9:45 |
16 |
29 | RYŁ | Magdalena | czwartek | 14:45 – 15:45 | 36 |
30 | RZEŹNICZEK | Anna | wtorek | 12:40 – 13:40 | 19 |
31 | SOWA-MIELCARZ | Zofia | czwartek | 14:20 – 14:50 | 20 |
31 | SWACZYNA | Małgorzata | poniedziałek | 15:05 - 16:05 | 19 |
32 | SWACZYNA-PIECHACZEK | Dominika | wtorek | 8:00 – 9:00 | 37 |
33 | SZCZYPURA | Dariusz | wtorek | 15:10 – 16:10 | 39 |
34 | SZECEL | Małgorzata | środa | 8:00 – 9:00 | 33 |
35 | WDOWIK | Jadwiga | poniedziałek | 7:30 – 8:30 | 28 |
36 | ZIELIŃSKA | Alicja | piątek | 7:40 – 8:10 | 18 |