GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI w roku szkolnym 2023/2024

LP. NAZWISKO IMIĘ DZIEŃ TYGODNIA GODZINA NR SALI
1 BĘBEN Sabina piątek 8:00 – 9:00 25
2 DAMASZEK Wiktor wtorek 15:00 - 16:00 sala gimn.
3 DZIÓB Julia poniedziałek 14:20 - 15:20 25
4 FRANCZAK Michał czwartek 13:30 - 14:30 co 2 tyg. pokój naucz.
5 GOŁDYN Artur poniedziałek 13:30 - 14:15 24
6 GÓRECKA-URYGA Barbara poniedziałek 14:15 - 15:15 32
7 HAJDUK Ilona poniedziałek 8:00 – 9:00 1
8 HUREK Renata środa 14:15 – 14:45 38
9 JANICKI Arkadiusz wtorek 15:10 - 16:10 sala gimn.
10 KAUF Łukasz czwartek 13:30 – 14:15 25
11 KĘDZIERSKA Joanna czwartek 8:00 - 9:00 12
12 KOS Marcin środa
czwartek
15:05 – 15:35
15:05 – 15:35
30
13 KOZŁOWSKA Katarzyna poniedziałek
środa
13:25 – 14:15
13:25 – 13:40
9
14 KURZEJA Beata wtorek
środa
8:45 – 9:00
9:00 - 9:45
2
15 LELICKA Dominika wtorek
czwartek
13:30 – 14:15
14:15 – 14:30
3
16 ŁUKASZCZYK Urszula wtorek 10:55 – 11:25
13:30 – 14:00
15
17 MACIASZCZYK-PAPROTNY Katarzyna wtorek
środa
13:45 – 14:15
13:30 - 14:00
29
18 MAĆKULA Dorota wtorek 8:00 – 9:00 11
19 MAŁCZAK Dorota środa czwartek czwartek 15:00 – 15:30
15:30 – 16:00
31
20 MARSZAŁEK Katarzyna wtorek 7:10 - 8:10  
21 MEHLICH Beata środa
czwartek
14:15 – 14:30
15:05 - 15:50
sala gimn.
22 NIEDWOROK Barbara środa 16:00-16:30 13
23 ORZEŁ Joanna piątek 15:10 – 16:10 26
24 PAGACZ Paweł czwartek 12:25 – 13:25 pokój naucz.
25 PIONTEK Ilona piątek 13:25 – 14:15 26
26 PLACHETKA Małgorzata czwartek 8:00 – 9:00 8
27 POLAŃSKA Joanna piątek 11:40 – 12:40 7
28 ROZMUS Anna poniedziałek
środa
13:30 – 14:15
9:30 – 9:45
16
29 RYŁ Magdalena czwartek 14:45 – 15:45 36
30 RZEŹNICZEK Anna wtorek 12:40 – 13:40 19
31 SOWA-MIELCARZ Zofia czwartek 14:20 – 14:50 20
31 SWACZYNA Małgorzata poniedziałek 15:05 - 16:05 19
32 SWACZYNA-PIECHACZEK Dominika wtorek 8:00 – 9:00 37
33 SZCZYPURA Dariusz wtorek 15:10 – 16:10 39
34 SZECEL Małgorzata środa 8:00 – 9:00 33
35 WDOWIK Jadwiga poniedziałek 7:30 – 8:30 28
36 ZIELIŃSKA Alicja piątek 7:40 – 8:10 18