laureaci i finaliści ogólnopolskich i wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2011/2012
- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 22 czerwiec 2012 20:01
- Dyr. Jan Wróblewski
II Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Szkół Gimnazjalnych
Małgorzata Urbanowicz - laureatka – 1 miejsce
opiekun: mgr Urszula Łukaszczyk
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego
Patryk Namyślik - laureat
opiekun: mgr Artur Gołdyn
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego
Łukasz Polok - finalista
opiekun: mgr Artur Gołdyn
Ogólnopolski Konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”
Justyna Olszewska, Marcelina Koteluk, Oliwia Koteluk, Hanna Ferdynus - laureatki - drużynowo
opiekun: mgr Joanna Polańska
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Małgorzata Urbanowicz - laureatka
opiekun: mgr Urszula Łukaszczyk
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Michalina Kozłowska - laureatka
opiekun: mgr Urszula Łukaszczyk
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
Damian Czempiel - laureat
opiekun: mgr Anna Rzeźniczek
Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Marta Pawełek - laureatka
opiekun: mgr Ilona Piontek
Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Jakub Łagódka - laureat
opiekun: mgr Teresa Marchewka
VIII Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Antonina Biela - laureatka
opiekun: mgr Cecylia Pierzchawka
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Andrzej Zachwieja - finalista
opiekun: mgr Katarzyna Kozłowska
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Marta Pawełek - finalistka
opiekun: mgr Urszula Łukaszczyk
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Aleksandra Kolba - finalistka
opiekun: mgr Urszula Łukaszczyk
Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Marcelina Koteluk - finalistka
opiekun: mgr Joanna Polańska
Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Justyna Olszewska - finalistka
opiekun: mgr Joanna Polańska
Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Hanna Ferdynus - finalistka
opiekun: mgr Joanna Polańska
Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Kinga Samól - finalistka
opiekun: mgr Ilona Piontek
Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Małgorzata Urbanowicz - finalistka
opiekun: mgr Małgorzata Swaczyna
Wojewódzki Konkurs Techniczny
Szymon Pawletko - finalista
opiekun: mgr Mirosława Horzela-Skrzypek