Narodowe Czytanie "Ballad i romansów"

Nasze liceum włączyło się w akcję Narodowego Czytania "Ballad i romansów" Adama Mickiewicza. 200 lat temu ukazał się I tom "Poezyj" wieszcza, a rok 1822 stał się w historii literatury polskiej datą przełomową. Dziś w ramach obchodów Roku Romantyzmu Polskiego przeczytaliśmy balladę "Lilje" i obejrzeliśmy film zainspirowany balladą "Świtezianka". Zachęcamy również do zapoznania się z gazetką na drugim półpiętrze i z prezentacją multimedialną nad biblioteką.

kiermasz podręczników

W poniedziałek, 5 września, oraz we wtorek, 6 września, na przerwach po trzeciej lekcji (10:35 - 10:55) i po piątej lekcji (12:30 - 12:40) w szkolnej auli odbędzie się kiermasz podręczników, na którym będzie można sprzedać / kupić używane podręczniki. Proszę nie zapomnieć zapoznać się z aktualnym wykazem podręczników, gdyż niektóre przedmioty (np. historia) mają zmieniony podręcznik!

rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

KLASY PIERWSZE AULA SZKOLNA - godz. 8.30
Po uroczystości spotkanie z wychowawcami w salach:
I A - sala 1 (parter) - mgr Wiktor Damaszek
I B - sala 38 (II piętro) - mgr Dominika Swaczyna - Piechaczek
I C - sala 26 (I piętro) - mgr Arkadiusz Janicki
I D - sala 32 (II piętro) - mgr Barbara Górecka - Uryga
I E - sala 36 (II piętro) - mgr Magdalena Rył
I F - sala 7 (parter) - mgr Urszula Łukaszczyk
I G - sala 19 (I piętro) - mgr Anna Rzeźniczek

KLASY DRUGIE AULA SZKOLNA - godz. 9.30
Po uroczystości spotkanie z wychowawcami w salach:
II A - sala 11 (parter) – mgr Beata Kurzeja
II B - sala 12 (parter) - mgr Katarzyna Maciaszczyk - Paprotny
II C - sala 3 (parter) - mgr Dominika Lelicka
II D - sala 9 (parter) - mgr Katarzyna Kozłowska

KLASY TRZECIE AULA SZKOLNA - godz. 9.30
Po uroczystości spotkanie z wychowawcami w salach:
III A - sala 39 (II piętro) – mgr Dariusz Szczypura
III B - sala 40 (II piętro)) - mgr Barbara Kozera
III C - sala 30 (II piętro) - mgr Marcin Kos
III D - sala 33 (II piętro) - mgr Małgorzata Szecel

KLASY CZWARTE LICEUM
SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI W SALACH - godz.10.00
IV A - sala 8 (parter) – mgr Joanna Orzeł
IV B - sala 28 (I piętro)) - mgr Jadwiga Wdowik
IV C - sala 16 (I piętro) - mgr Anna Rozmus
IV D - sala 18 (I piętro) - mgr Wiesława Tubek