Mikołaj

Dzisiaj jak co roku naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj! Uczniowie jak i nauczyciele z niecierpliwością wyczekiwali go już od samego rana. Również i w tym roku nie zabrakło słodkich upominków, które razem z Mikołajem rozdawały elfy i aniołek. Życzymy wszystkim wszystkiego dobrego!

Zwycięstwo

Zwycięstwem w pierwszym meczu eliminacyjnym drużyna matematyków zainicjowała rozgrywki w tegorocznej edycji Dolnośląskich Meczów Matematycznych. Wygraliśmy wynikiem 24:19 z drużyną Liceum Ogólnokształcącego w Głubczycach. Następny mecz za dwa tygodnie z licealistami z Kluczborka - już ostro trenujemy zadania matematyczne i liczymy na powtórzenie sukcesu.

Spotkania z rodzicami

Szanowni Państwo

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Broniewskiego w Strzelcach Opolskich oraz wychowawcy klas zapraszają w środę, 4 grudnia 2019 r. o godz. 16.30 na spotkania informacyjne dla rodziców.
Po spotkaniach z wychowawcami, od godziny 17.15, dyżur informacyjny pełnić będą wszyscy nauczyciele.

Szkoła życzliwości

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.
To przemiłe święto stało się okazją do przypmnienia wszystkim, że bycie uprzejmym, chociaż nic nie kosztuje, może sprawić, że nawet listopadowy dzień stanie się słoneczny i radosny.
Wyłoniliśmy w klasch najżyczliwszych (świetnie, że jesteście!), a dzięki Radzie Rodziców każdy otrzymał słodkie pozdrowienie z dedykacją tylko dla siebie.