rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

KLASY PIERWSZE AULA SZKOLNA - godz. 8.30
Po uroczystości spotkanie z wychowawcami w salach:
I A - sala 1 (parter) - mgr Wiktor Damaszek
I B - sala 38 (II piętro) - mgr Dominika Swaczyna - Piechaczek
I C - sala 26 (I piętro) - mgr Arkadiusz Janicki
I D - sala 32 (II piętro) - mgr Barbara Górecka - Uryga
I E - sala 36 (II piętro) - mgr Magdalena Rył
I F - sala 7 (parter) - mgr Urszula Łukaszczyk
I G - sala 19 (I piętro) - mgr Anna Rzeźniczek

KLASY DRUGIE AULA SZKOLNA - godz. 9.30
Po uroczystości spotkanie z wychowawcami w salach:
II A - sala 11 (parter) – mgr Beata Kurzeja
II B - sala 12 (parter) - mgr Katarzyna Maciaszczyk - Paprotny
II C - sala 3 (parter) - mgr Dominika Lelicka
II D - sala 9 (parter) - mgr Katarzyna Kozłowska

KLASY TRZECIE AULA SZKOLNA - godz. 9.30
Po uroczystości spotkanie z wychowawcami w salach:
III A - sala 39 (II piętro) – mgr Dariusz Szczypura
III B - sala 40 (II piętro)) - mgr Barbara Kozera
III C - sala 30 (II piętro) - mgr Marcin Kos
III D - sala 33 (II piętro) - mgr Małgorzata Szecel

KLASY CZWARTE LICEUM
SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI W SALACH - godz.10.00
IV A - sala 8 (parter) – mgr Joanna Orzeł
IV B - sala 28 (I piętro)) - mgr Jadwiga Wdowik
IV C - sala 16 (I piętro) - mgr Anna Rozmus
IV D - sala 18 (I piętro) - mgr Wiesława Tubek

REKRUTACJA

 

29 lipca zakończyła się rekrutacja. Listy osób przyjętych do poszczególnych klas pierwszych wiszą w szkole.

Ze względu na ochronę danych osobowych sekretariat szkoły nie udziela informacji telefonicznych o osobach przyjętych. 

Osoby, które nie mogły być na teście kompetencji językowych w czerwcu, będą mogły do niego przystąpić w terminie dodatkowym - 23 sierpnia:
godz. 9:00 - j.angielski,
godz. 10:00 - j.niemiecki.

ODBIÓR ŚWIADECTW MATURALNYCH

05 LIPCA 2022 r. godz. 11.00

klasa Wychowawca Numer sali
III A Arkadiusz Janicki 18
III B Teresa Marchewka 19
III C Barbara Górecka-Uryga 32
III D Dorota Małczak 16
III E Dominika Swaczyna-Piechaczek 37

DZIEŃ SPORTU - Podsumowanie

Piłka nożna halowa dziewcząt
1 miejsce: Wykop (Aleksandra Kozołup, Matylda Urbańczyk, Zuzanna Wawak, Aleksandra Pieruch, Paulina Piechaczek, Zuzanna Lizon)
2 miejsce: Spankoloverki (Zofia Gołębiewska, Aleksandra Szecel, Maja Białoń, Wiktoria Kaczmarczyk, Natalia Radziej, Emilia Paczosa, Paulina Wujec, Anna Jontza)

Piłka nożna halowa chłopcy
1 miejsce: Big Mams (Jakub Izbicki, Maksymilian Koteluk, Filip Furman, Piotr Kosok, Tobiasz Król, Tomasz Markowski)
2 miejsce: Środowisko Wiejskie (Michał Małyszka, Kacper Żurawel, Szymon Gorgosch, Jacek Krupnik)
3 miejsce: Misie kolorowe ( Mateusz Kurzeja, Maciej Węgrzyn, Miłosz Rączkowski, Mateusz Kaczmarczyk, Krzysztof Koza, Adam Ibrom)
Stal Zawadzkie (Maciej Kaczka, Kacper Skorupa, Radosław Starczewski, Kamil Jendrzej, Maciej Kita, Michał Stachurski, Olaf Cholewa)

Piłka ręczna chłopcy
1 miejsce: Stal Zawadzkie (Maciej Kaczka, Kacper Skorupa, Radosław Starczewski, Kamil Jendrzej, Maciej Kita, Michał Stachurski, Olaf Cholewa)
2 miejsce: Big Mams (Jakub Izbicki, Maksymilian Koteluk, Filip Furman, Piotr Kosok, Tobiasz Król, Tomasz Markowski)
3 miejsce: Misie kolorowe ( Mateusz Kurzeja, Maciej Węgrzyn, Miłosz Rączkowski, Mateusz Kaczmarczyk, Krzysztof Koza, Adam Ibrom)

Streetball chłopcy i dziewczyny
1 miejsce: Środowisko Wiejskie (Michał Małyszka, Kacper Żurawel, Szymon Gorgosch, Jacek Krupnik)
2 miejsce: Spankoloverki (Zofia Gołębiewska, Aleksandra Szecel, Maja Białoń, Wiktoria Kaczmarczyk, Natalia Radziej, Emilia Paczosa, Paulina Wujec, Anna Jontza)
3 miejsce: Misie kolorowe ( Mateusz Kurzeja, Maciej Węgrzyn, Miłosz Rączkowski, Mateusz Kaczmarczyk, Krzysztof Koza, Adam Ibrom)
Stal Zawadzkie ( Maciej Kaczka, Kacper Skorupa, Radosław Starczewski, Kamil Jendrzej, Maciej Kita, Michał Stachurski, Olaf Cholewa)

Piłka siatkowa dziewczyn
1 miejsce: Biolchemiczne świry (Nicole Hupa, Oliwia Mainka, Julia Fedyk, Maria Suhs, Aleksandra Izbicka, Maria Jendrosek)
2 miejsce: Bąbelki ( Karolina Badura, Fiona Rosak, Wiktoria Kusz, Patrycja Przybyła, Kalina Wilczyńska, Magdalena Kasiuba, Anna Kleemann)
3 miejsce: Wykop (Aleksandra Kozołup, Matylda Urbańczyk, Zuzanna Wawak, Aleksandra Pieruch, Paulina Piechaczek, Zuzanna Lizon)
Dziołszki ( Karolina Cedzich, Agata Wyschka, Amalia Kinder, Estera Daluch, Aneta Kuś, Marta Tischbierek, Maja Cholewa)
4 miejsce: Spankoloverki (Zofia Gołębiewska, Aleksandra Szecel, Maja Białoń, Wiktoria Kaczmarczyk, Natalia Radziej, Emilia Paczosa, Paulina Wujec, Anna Jontza)

Piłka siatkowa chłopcy
1 miejsce: Stal Zawadzkie (Maciej Kaczka, Kacper Skorupa, Radosław Starczewski, Kamil Jendrzej, Maciej Kita, Michał Stachurski, Olaf Cholewa)
2 miejsce: Ac Pajace (Janiczuk Wojciech, Bar Konstanty, Pałka Oliwier, Kozłowski Jakub, Pyka Jakub, Tomczyk Wojciech
3 miejsce: Misie kolorowe ( Mateusz Kurzeja, Maciej Węgrzyn, Miłosz Rączkowski, Mateusz Kaczmarczyk, Krzysztof Koza, Adam Ibrom)

Sukcesy sportowe Broniewskiego

15 czerwca br. uczniowie naszej szkoły startowali w mistrzostwach województwa szkół ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce w ramach Licealiady 2021/2022. Miło nam poinformować, iż po raz kolejny lekkoatleci nie zawiedli, zajmując wysokie miejsca. Srebrne medale wywalczyli Piotr Mehlich na dystansie 110 mppł oraz Wojciech Mehlich  na dystansie 400 m (z nowym rekordem życiowym). Ponadto brązowy medal wybiegał Szymon Gorgosch na 1500 m. Brązowy medal po zaciętej walce wywalczyła również męska sztafeta 4x100m w składzie Maciej Włodarczyk, Piotr Mehlich, Wojciech Mehlich oraz Tomasz Markowski. Na uwagę zasługuje występ naszych oszczepników.  Maciejowi Włodarczykowi do brązowego medalu zabrakło zaledwie 20 cm i ostatecznie uplasował się na 4. miejscu, tuż za nim sklasyfikowany został Piotr Mehlich.