wyniki sportowe liceum 2015/16
- Szczegóły
- Opublikowano: niedziela, 10 styczeń 2016 07:44
- mgr Beata Mehlich
Lekka Atletyka Indywidualne biegi przełajowe |
Finał wojewódzki 06.10.2015 roku w Bąkowie |
Aleksandra Gralla, Anna Korzeniec, Justyna Ploch, Joanna Adamiec, Jakub Kwaśniak | udział |
Lekka Atletyka Drużynowe biegi przełajowe |
Finał wojewódzki 15.10.2015 roku w Starym Oleśnie |
liceum dziewczęta- Oliwia Koteluk, Marcelina Koteluk, Aleksandra Gralla, Justyna Ploch, Anna Korzeniec, Magdalena Nowak, Wiktoria Jonderko, Joanna Adamiec. | X miejsce |
Koszykówka dziewcząt | Finał Powiatowy 16.12.2015 r. W Strzelcach Opolskich | Bartosiewicz Magdalena, Szablewska Martyna, Piechaczek Agnieszka, Duczmalewska Joanna, Popiołek Angelika, Orzeszyna Marta, Kryla Martyna, Buratowska Aleksandra, Szymów Adrianna, Gryc Magdalena, Klimek Paulina, Wierucka Konstancja | I miejsce |
Koszykówka chłopców | Finał Powiatowy | Kwaśniak Jakub, Smoliński Wojciech, Giełzak Szymon, Pandel Dominik, Kopa Szymon, Hajdas Antoni, Siwek Krzysztof, Buk Kamil, Borek Michał, Bartosiewicz Maciej, Kutek Paweł | I miejsce |
Piłka ręczna chłopców | Finał Powiatowy | Kopa Szymon, Pandel Dominik, Stachurski Paweł, Strzelczyk Samuel, Czempiel Damian, Kwaśniak Jakub, Bartosiewicz Maciej, Buk Kamil, Grzechnik Kamil, Radecki Mateusz | II miejsce |
Piłka ręczna dziewcząt | Finał Powiatowy | Bartosiewicz Magdalena, Szablewska Martyna, Jonderko Wiktoria, Grabelus Martyna, Piechaczek Agnieszka, Popiołek Angelika, Hirsz Weronika, Namyślik Martina, Grochla Ewa, Galas Emilia, Lechowicz Kinga, Gładkiewicz Alicja, Badura Wiktoria, Pasieka Luiza | II miejsce |
Piłka siatkowa dziewcząt | Finał powiatowy | Zuzanna Pala, Magdalena Bartosiewicz Anna Jędryka, Alicja Gładkiewicz, Kinga Lechowicz, Martyna Kryla, Aleksandra Buratowska, Hanna Kałka, Agnieszka Piechaczek, Daria Drabik | II miejsce |
Piłka siatkowa chłopców | Finał powiatowy | Szymon Kopa, Michał Żurek, Wojciech Smoliński, Maciej Bartosiewicz, Jakub Kwaśniak, Mateusz Petrolewicz, Kamil Grzechnik, Dominik Pandel | II miejsce |
Halowa piłka nożna chłopców | Finał powiatowy | Mateusz Radecki, Martin Długosz, Łukasz Niepala, Marek Miśkowicz, Klaudiusz Tacica, Paweł Stachurski, Andrzej Kanturski, Damian Czempiel, Patryk Janek, Dominik Hoffmann | III miejsce |
Halowa piłka nożna dziewcząt | Finał powiatowy | Martyna Grabelus, Luiza Pasieka, Roksana Pytel, Agnieszka Piechaczek, Karina Prusko, Martina Tiszbierek, Wiktoria Gołąbek, Ewa Grochla, Emilia Galas | III miejsce |
Szachy | ½ finału wojewódz. 01.12.2016 Kędzierzyn - Koźle | Mateusz Hasterok, Damian Czempiel, Samuel Strzelczyk | III miejsce |
Tenis stołowy drużynowy |
½ Finał wojewódzki O7.03.2016 Kędzierzyn Koźle |
Mateusz Hasterok, Wojciech Gabor, | I miejsce |
Karolina Kapica, Nicole Zyzik | I miejsce | ||
Tenis stołowy Indywidualny |
½ Finał wojewódzki O7.03.2016 Kędzierzyn Koźle |
Nicole Zyzik | I miejsce |
Karolina Kapica | VI miejsce | ||
Mateusz Hasterok | X miejsce | ||
Wojciech Gabor | II miejsce | ||
Koszykówka dziewcząt Lekka Atletyka |
½ finału wojewódzkiego 18.02.2016 Brzeg Finał Wojewódzki dziewcząt i chłopców 03.06.2016 Kędzierzyn Kożle |
Bartosiewicz Magdalena, Szablewska Martyna, Piechaczek Agnieszka, Duczmalewska Joanna, Popiołek Angelika, Orzeszyna Marta, Szymów Adrianna, Gryc Magdalena, Klimek Paulina, Wierucka Konstancja, Badura Wiktoria | II miejsce |
Lekka Atletyka |
Finał Wojewódzki dziewcząt i chłopców 03.06.2016 Kędzierzyn Kożle |
Jonderko Wiktoria – bieg na 110mppł | IV miejsce |
Thiel Adriana- bieg na 100m | udział | ||
Rzeska Agnieszka- pchnięcie kulą | |||
Mojza Katarzyna- pchnięcie kulą | |||
Safin Aleksandra – rzut dyskiem | |||
Hoffmann Dominik – bieg na 100m | |||
Solga David – bieg na 100m | |||
Olbrich Piotr – rzut dyskiem |