Osiągnięcia sportowe - rok szkolny 2019/2020
- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 15 wrzesień 2020 20:48
- mgr Beata Mehlich
L.P. |
Dyscyplina |
Szczebel zawodów |
Uczniowie biorący udział w zawodach |
Miejsce |
1. |
Koszykówka dziewcząt |
½ finału wojewódzkiego |
Studzińska Martyna, Szecel Aleksandra, Gołebiewska Zofia, Banasz Dorota, Radzka Julia, Radzka Wiktoria, Białoń Maja, Tiszbierek Marta, Marta Matusiak..Kucharska Oliwia, |
3 |
2. |
Koszykówka chłopców |
Finał powiatowy |
Żurawel Kacper, Małyszka Michał, Mróz Michał, Poręba Michał, Kisała Grzegorz, Rył Krzysztof, Hajdas Wojciech, Brożyna Adam, Kopa Tobiasz. |
2 |
3. |
Piłka nożna chłopców |
½ finału wojewódzkiego |
Jakub Górecki, Jakub Trytko , Kacper Stępień, Dominik Gorgosh, Szymon Gorgosh, Bartek Weremko, Kamil Nawrot, |
- |
4. |
Piłka ręczna dziewcząt |
Powiat 30.01.2020r. Strzelce Op. |
Julia Hatalak, Karolina Jankowska, Michalik Anna, Natalia Białdyga, Michalina Hytrek, Agnieszka Sowa |
2 |
5. |
Piłka ręczna chłopców |
½ fin wojewódzki 03.02.2020r. Strzelce Op. |
Kacper Kłaptocz, Kamil Nawrot, Dawid Kołodziej, |
1 |
6. |
Piłka siatkowa dziewcząt |
½ finału wojewódzkiego |
Kucharska Oliwia, Łakus Katarzyna, Szulc Aleksandra, Szulc Janina, Pyka Elżbieta, Cichoń Milena, Tarlińska Marzena, Poźniak Julia, |
2 |
7. |
Piłka siatkowa chłopców |
Powiat 22.01.2020r. Strzelce Op. |
Krzysztof Rył, Grzegorz Kisała, Bartosz Weremko Kamil Kozołup, Marcin Szłapa, Jakub Korjat, |
1 |
8. |
Halowa piłka nożna chłopców |
½ finału wojewódzkiego |
Jakub Górecki, Jakub Trytko , Kacper Stępień, Dominik Gorgosh, Szymon Gorgosh, Bartek Weremko, Kamil Nawrot, |
4 |
9. |
Halowa piłka nożna dziewcząt |
½ finału wojewódzkiego |
Anna Wąsik, Wiktoria Królewicz, Dorota Banasz, Aneta Boraczek , Klaudia Piontek,Aleksandra Łabuda, Marlena Gregor , Natalia Ochwat, Wiktoria Wnuk |
4 |
10. |
Szachy |
Finał wojewódzki |
Syczewski Anatolji, Syczewska Nina, Majkowski Kacper, Hasterok Łukasz |
2 |
11. |
Tenis stołowy drużynowy |
Nie odbyły się |
|
|
12. |
Tenis stołowy Indywidualny |
Finał wojewódzki Nysa 10.03.2020r. |
Rudzik Magdalena, Niedźwiecka Dominika Szproch Wojciech |
udział 2 udział |
13. |
Badminton drużynowy |
Mistrzostwa Województwo |
Piotr Stachowicz, Jakub Kozłowski, Krzysztof Rył, Piotr Mehlich |
VII m-c |
14. |
Lekka Atletyka |
Nie wystartowano ze względu na pandemię |
|
|