Osiągnięcia sportowe - rok szkolny 2018/2019
- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 15 wrzesień 2020 20:46
- mgr Beata Mehlich
L.P. |
Dyscyplina |
Szczebel zawodów |
Uczniowie biorący udział w zawodach |
Miejsce |
1. |
Badminton chłopców drużynowo |
Finał wojewódzki 12.12.2018 Głubczyce |
Krzysztof Rył, Artur Szafraniec, Szymon Cichoń |
udział |
2. |
Koszykówka chłopców |
Powiat 17.01.2019 Strzelce Opolskie |
Michał Mróz, Filip Skrzypek, Wojciech Hajdas, Krzysztof Rył, Grzegorz Kisała, Michał Poremba, Radosław Wyszyński, Jacek Nowak, |
II m-ce |
3. |
Piłka nożna chłopców |
Powiat 24.10.2018 Strzelce Opolskie |
Weremko Bartek, Szafraniec Szymon, Jakub Górecki, Gorgosch Dominik, Griner Wiktor, Nowak Jacek, Korecki Kacper, Urbańczyk Sebastian, Radziej Szymon ,Domeredzki Szymon |
II m-ce |
4. |
Piłka nożna dziewcząt |
Powiat 25.10.2019 Strzelce Opolskie |
Banasz Dorota, Dworaczek Aneta, Kalla Maria, Królewicz Wiktoria, Langer Viktoria, Pinkawa Joanna, Piontek Klaudia, Wąsik Anna, Ochwat Natalia |
II m-ce |
5. |
Piłka siatkowa dziewcząt |
Powiat |
Milena Cichoń, Elżbieta Pyka, Marzena Tarlińska, Joanna Pinakawa, Julia Poźniak, |
II m-ce |
6. |
Piłka siatkowa chłopców |
Powiat 21.02.2019 Strzelce Opolskie |
Krzysztof Rył, Grzegorz Kisała, Oliwer Radziej, Marcin Bertram, Tomasz Kapica,Kamil Kozołup, Krzysztof Malon, Jakub Plaszczyk, Szymon Szafraniec, Marcin Szłapa, Bartosz Waremko |
II m-ce |
7. |
Halowa piłka nożna chłopców |
Powiat 24.01.2019 Zawadzkie |
Weremko Bartek, Szafraniec Szymon, Jakub Górecki, Gorgosch Dominik, Griner Wiktor, Nowak Jacek, Korecki Kacper, Urbańczyk Sebastian, Radziej Szymon ,Domeredzki Szymon |
II m-ce |
8. |
Halowa piłka nożna dziewcząt |
½ Finału Woj. 14.02.2019 Opole |
Banasz Dorota, Dworaczek Aneta, Kalla Maria, Królewicz Wiktoria, Langer Viktoria, Pinkawa Joanna, Piontek Klaudia, Wąsik Anna |
III m-ce |
9. |
Szachy |
Powiatowe15.11.2018 Strzelce Opolskie |
Kinga Fojcik, Dominik Czerniec, Krzysztof Kraik, Kacper Majkowski |
I m-ce |
10. |
Tenis stołowy drużynowy |
Finał woj.14.12.2019 Nysa |
.Kamila Zwior, Paulina Taibert, Magdalena Rudzik, Maria Daniel |
II m-ce |
11. |
Tenis stołowy Indywidualny |
Finał woj.11.03.2019 Nysa |
Małgorzata Kała |
III m-ce |
12. |
Tenis stołowy drużynowy |
½ Finał woj. 24.01.2019 Kędzierzyn Koźle |
Wojciech Szproch, Hieronim Daniel, Oliwier Radziej |
udział |
13. |
Tenis stołowy Indywidualny |
½ Finał woj. |
Wojciech Szproch |
IV m-ce |
14. |
Lekka Atletyka |
Finał wojewódzki 31 maja 2019r -Opole |
Zofia Mehlich
Anna Koprek
Klaudia Piontek Karolina Janik
Janina Szulc Dominik Czeniec Hieronim Daniel Krzysztof Rył Karol Wojdyła
|
I-mce- 100mppł III m-ce- rzut oszczepem III m-ce – 4x100m II m-ce – 100m III m-ce – 4x100m Udział -200m III m-ce – 4x100m III m-ce – 4x100m udział –skok w dal udział –rzut oszczepem udział –bieg na 200m udział- bieg na 200m udział – rzut oszczepem udział – rzut dyskiem |
15. |
Siatkówka plażowa chłopców |
Finał wojewódzki |
Krzysztof Rył, Grzegorz Kisała |
V m-ce |