Osiągnięcia sportowe - rok szkolny 2018/2019
- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 15 wrzesień 2020 20:43
- mgr Beata Mehlich
L.P. |
Dyscyplina |
Szczebel zawodów |
Uczniowie biorący udział w zawodach |
Miejsce |
1 |
Piłka nożna halowa ch |
Gmina- 07.11.2018 Strzelce Opolskie |
Greipel Marcel, Hasterok Łukasz, Izbicki Dawid, Janicki Jakub, Krajewski Jakub, Malczak Jakub, Mehlich Piotr, Richter Bartłomiej,Stachowicz Piotr, Syczewski Anatolij, |
IV m-ce |
2 |
Piłka nożna halowa dz
|
Gmina- 13.11.2018 Strzelce Opolskie |
Aleksandra Łabuda, Victoria Wnuk, Michalina Słotwińska, Marlena Gregor, Natalia Pinkawa, Natalia Białdyga, Maryna Shyskina, Michalina Hytrek |
II m-ce |
3 |
Piłka ręczna dziewczęta
|
Powiat 19.11.2018 Strzelce Opolskie |
Karolina Jankowska, Julia Hatalak, Nina Syczewska Maryna Shyskina, Natalia Białdyga,Michalina Hytrek, Anna Michalik,.Julia Misiec,.Victoria Wnuk, Alicja Waszczuk, Joanna Czok, Dominika Niedźwiecka,.Marlena Gregor, Michalina Słotwińska,Aleksandra Łabuda |
II m-ce |
4 |
Piłka ręczna chłopcy |
Powiat 16.11.2018 Strzelce Opolskie |
Greipel Marcel, Hasterok Łukasz, Izbicki Dawid, Janicki Jakub, Krajewski Jakub,. Malczak Jakub,. Mehlich Piotr, Richter Bartłomiej, Stachowicz Piotr Syczewski Anatolij,Rzeski Adam obsługa: |
II m-ce |
5 |
Koszykówka dziewcząt |
Gmina 20.12.2018 Strzelce Opolskie |
Marta Piontek, Alicja Waszczuk, Joanna Czok, Aleksandra Łabuda, Marlena Gregor, Karolina Jankowska, Julia Hatalak, |
IV m-ce |
6 |
Koszykówka chłopców |
Gmina 18.12.2018 Strzelce Opolskie |
Jakub Krajewski, Bartłomiej Richter, Jakub Janicki, Piotr Mehlich, Dawid Izbicki, Marcel Graipel, Piotr Stachowich, Jakub Malczak, |
III m-ce |
7 |
Tenis stołowy indywidualny |
Finał woj. 21.02.2019 Nysa |
Dominika Niedźwiecka |
II m-ce |
8 |
Tenis stołowy drużynowy |
Gmina- 28.11.2018 Szymiszów |
Dominika Niedźwiecka, Syczewska Nina |
I m-ce |
9 |
Szachy drużynowe |
Powiat- 21.11.2018 Finał woj.12.12.2018 Mistrzostwa Polski 29.05-01.06.2019 Pokrzywna |
Nina Syczewska, Agata Pietruszka, Anatolij Syczewski, Łukasz Hasterok |
I m-ce I m-ce X m-ce
|
10 |
Piłka nożna chłopców-trawa |
Gmina 29.03.2019 Szymiszów |
Greipel Marcel, Hasterok Łukasz, Izbicki Dawid, Janicki Jakub, Krajewski Jakub, Malczak Jakub, Mehlich Piotr, Richter Bartłomiej, Stachowicz Piotr, Syczewski Anatolij |
II m-ce |
11 |
Lekka Atletyka Indywidualnie |
Powiat 30.05.2019 Finał wojewódzki 04.06.2019 Opole |
Piotr Mehlich |
II m-ce 300m udział |