Nocka w szkole „Z lekkoatletyką za pan brat”

Nasza szkoła nocą żyje. W godzinach wieczornych ostatniego piątku listopada bieżącego roku zapukało do bram naszej szkoły ponad trzydziestu uczniów oraz uczennic, którym chwilowo znudziły się ich własne łóżka oraz cztery ściany własnych sypialni. Bramy szkoły otwarły się szeroko, zaś najszerzej otwarły się drzwi sali gimnastycznej. Młodzież w podskokach wbiegła na salę i stwierdziła, że to tu będzie spędzać nockę. Gościnne mury ZSO w Strzelcach Opolskich „powiedziały tak, ale nic za darmo”. Tak więc ciszę nocną poprzedził trening, gdzie w niektórych przypadkach oddech był brany wątrobą a nogi wchodziły do.........gardła. Po treningowe uzupełnienie kalorii w postaci „całkowicie niezdrowej pizzy” pozwoliło na powtórną aktywność fizyczną zakończoną przed północą. Ostatnim akcentem aktywności fizyczno-intelektualnej młodzieży był seans filmowy, którego „the end” nastąpił po godzinie czwartej rano. Szkolne materace, te mniejsze i większe, były równie wygodne co domowe łóżka,  jednak błogi sen został gwałtownie przerwany po godzinie 7.00 dnia następnego i niestety pora była wracać do domu.
Szkolna grupa lekkoatletyczna wraz z opiekunami pragnie gorąco podziękować Radzie Rodziców za dofinansowanie posiłku oraz dyrekcji ZSO za umożliwienie spędzenia fantastycznych godzin wieczorno-sportowych w murach naszej szkoły.

DSC_0024.jpg DSC_0057.jpg
DSC_0077.jpg DSC_0087.jpg
DSC_0093.jpg DSC_0110.jpg
DSC_0115.jpg DSC_0116.jpg
DSC_0118.jpg DSC_0122.jpg
DSC_0123.jpg DSC_0133.jpg
DSC_0136.jpg DSC_0155.jpg
DSC_0265.jpg DSC_0284.jpg