Podsumowanie rywalizacji sportowej szkół Opolszczyzny

16 grudnia 2025 roku w Krapkowicach miało miejsce uroczyste podsumowanie rywalizacji sportowej szkół Opolszczyzny. Z dumą ogłaszamy, że sportowcy Broniewskiego po raz kolejny zajęli miejsce na podium, tuż za szkołami z oddziałami sportowymi. Gratulujemy naszym sportowcom i nauczycielom wychowania fizycznego : Pani Beacie Mehlich, Panu Arkadiuszowi Janickiemu oraz Panu Wiktorowi Damaszkowi. Życzymy dalszych sukcesów i wiele radości z uprawiania sportu.