Decyzja na którą wszyscy czekali

Wielu z Was zapewne zastanawiało się, kto wygrał konkurs z okazji Dnia Świętego Patryka i dlaczego ocenianie tak długo trwa. Otóż Samorząd Uczniowski otrzymał wiele zdjęć, które były tak ciekawe i trudne do oceny, że zajęło mu to więcej czasu niż zwykle. Przewodnicząca samorządu prosiła, aby Wam przekazać, że zadanie było naprawdę niełatwe i członkowie SU spędzili dużo czasu, analizując stroje, liczbę przebranych uczniów oraz kreatywność. Jako organizator konkursu nie zazdrościłam im tego zadania, bo jak tu wybrać faworyta spośród tylu ciekawych i inspirujących zdjęć, na których można znaleźć perełki w postaci dziewczyny z zieloną wstążką wplecioną w warkocz albo chłopaka w seledynowej czapce i szaliku? Dla mnie osobiście absolutnym hitem był uczeń z zielonym dywanikiem łazienkowym na ramionach!

Ale do rzeczy. Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostali uczniowie 2 A! Lody u „Urszulki” już czekają. Serdecznie dziękujemy również Radzie Rodziców za sponsorowanie tej jakże lubianej przez Was nagrody.

Gratuluję zwycięzcom i wszystkim pozostałym klasom. Dziękuję każdemu uczniowi z osobna za wzięcie udziału w zabawie i stworzenie 17 marca wspaniałej atmosfery.