Mistrzostwa Województwa w Badmintonie Drużynowym „Licealiada 2019”

3 grudnia 2019 roku w hali sportowej w Głubczycach po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Województwa w Badmintonie Drużynowym „Licealiada 2019”. Naszą szkołę reprezentowała w tym roku tylko drużyna męska w składzie Krzysztof Rył, Piotr Stachowicz, Jakub Kozłowski oraz Piotr Mehlich. Poziom, jaki został zaprezentowany na tych zawodach, był bardzo wysoki w związku z czym nasi panowanie musieli uznać wyższość zawodników, którzy na co dzień trenują w klubach sportowych. Ostatecznie nasza drużyna zakończyła rozgrywki na 7. miejscu. Mimo to ich gra zasługuje na duże uznanie, a doświadczenie, które zdobyli podczas tegorocznej rywalizacji, z pewnością zaprocentuje w przyszłym roku.
Całej drużynie serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów sportowych.