XX Rajd "Strzelecka wiosna"

25 kwietnia odbył się XX Rajd  „Strzelecka wiosna”. Naszą szkołę reprezentowały dwie grupy - z klas pierwszych, drugich i trzecich.Pogoda i humory dopisały. Będziemy długo wspominać nasz pobyt w annogórskim amfiteatrze.