Festiwal Sztafet
- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 17 wrzesień 2025 11:42
- mgr Beata Mehlich
W dniu dzisiejszym drużyna w składzie: Wojciech Markowski. Leonard Skrobarczyk, Stanisław Kozołup, Jan Jelonek i Krzysztof Szostok( rezerwa) wywalczyła I miejsce w finale powiatowym w sztafecie 4x400m w Festiwalu Sztafet, rozgrywanym na stadionie miejskim w Strzelcach Opolskich. Gratulujemy i życzymy udanych startów podczas finału wojewódzkiego