Sukcesy sportowe Broniewskiego

15 czerwca br. uczniowie naszej szkoły startowali w mistrzostwach województwa szkół ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce w ramach Licealiady 2021/2022. Miło nam poinformować, iż po raz kolejny lekkoatleci nie zawiedli, zajmując wysokie miejsca. Srebrne medale wywalczyli Piotr Mehlich na dystansie 110 mppł oraz Wojciech Mehlich  na dystansie 400 m (z nowym rekordem życiowym). Ponadto brązowy medal wybiegał Szymon Gorgosch na 1500 m. Brązowy medal po zaciętej walce wywalczyła również męska sztafeta 4x100m w składzie Maciej Włodarczyk, Piotr Mehlich, Wojciech Mehlich oraz Tomasz Markowski. Na uwagę zasługuje występ naszych oszczepników.  Maciejowi Włodarczykowi do brązowego medalu zabrakło zaledwie 20 cm i ostatecznie uplasował się na 4. miejscu, tuż za nim sklasyfikowany został Piotr Mehlich.