wyniki sportowe gimnazjum 2015/16
- Szczegóły
- Opublikowano: niedziela, 10 styczeń 2016 20:03
- mgr Beata Mehlich
Lekka Atletyka Biegi przełajowe |
Zawody Powiatowe 29.09.2015 roku W Strzelcach Opolskich |
Anna Kot | I miejsce |
Maja Bączkiewicz | III miejsce | ||
Paulina Ochwat | III miejsce | ||
Daria Kryś, Caroline Wolny, Julia Muc, Grzegorz Kisała | udział | ||
Lekka Atletyka Biegi przełajowe |
Finał wojewódzki 08.10.2015 roku w Lasocicach Wielkich |
Anna Kot | III miejsce |
Maja Bączkiewicz | udział | ||
Paulina Ochwat | udział | ||
Lekka Atletyka Drużynowe biegi przełajowe |
Finał wojewódzki 15.10.2015 roku w Starym Oleśnie |
gimnazjum dziewczęta- Anna Kot, Maja Bączkiewicz, Paulina Ochwat, Daria Kryś, , Julia Muc, Laura Jonderko, Karolina Macygon, Iwona Koprek, Mira Makarowska, | XI miejsce |
gimnazjum chłopcy- Mikołaj Grycz, Dominik Czerniec, Jacek Nowak, Marek Musiali, Hieronim Daniel, Jakub Dudek, Michał Doros, Krystian Bawohl | XV miejsce | ||
Badminton |
Finał wojewódzki w ramach projektu „Shuttle Time” 10.12.2015r w Głubczycach. |
Zofia Mehlich | I miejsce |
Justyna Cichoń | III miejsce | ||
Krzysztof Rył | I miejsce | ||
Karolina Korecka, Weronika Stranczik, Justyna Apolinarska, Aleksandra Olbrich, Marzena Tarlińska, Agata Starzec, Agata Martyniak, Milena Kicera, Julia Zalejska, Anna Koprek, Karolina Schnura, Magdalena Jendrosek, Kamila Mielniczuk, | udział | ||
Piłka nożna halowa |
Finał gminny chłopców 13.11.2015r Strzelce Opolskie |
Jakub Galas, Jakub Dudek, Mikołaj Gryc, Fabian Kołodziej, Doros Michał, Jacek Nowak, Mateusz Zajączkowski, Bartosz Weremko, Aleksander Kaluza Wiktor Griner | II miejsce |
Piłka nożna halowa |
Finał gminny Dziewcząt 23.11.2015r Strzelce Opolskie |
Wiktoria Psiuk, Paulina Ochwat, Iwona Koprek, Wiktoria Breguła, Wiktoria Królewicz, Wiktoria Kulik, Agata Zimon, Miriam Hurek, Justyna Apolinarska, Wiktoria Brożyna, Marcelina Bugajewska, | II miejsce |
Piłka ręczna |
Finał gminny chłopców 14.12.2015r Strzelce Opolskie |
Michał Mróz, Mikołaj Grycz, Jakub Pietrzak, Doros Michał, Jakub Popanda, Jakub Plaszczyk, Mateusz Zajączkowski, Kisała Grzegorz, Urbańczyk Sebastian, Weremko Bartosz, Wojciech Hajdas, Kamil Michalski, Kaluza Aleksander, Hajduk Piotr, Stachurski Tomasz, Bawohl Krystian, Zwiech Adam, Skrzypek Filip, Wiktor Griner | IV miejsce |
Piłka ręczna dziewcząt |
Finał gminny Dziewcząt 21.12.2015r Strzelce Opolskie |
Janik Karolina, Kulik Wiktoria, Kapica Julia, Kryś Daria, Mehlich Zofia, Jaskólska Aleksandra, Królewicz Wiktoria, Koteluk Aleksandra, Włodarczyk Agata, Czok Martyna, Zyper Alicja, Daniel Maria, Matusiak Marta, Muc Julia, Breguła Wiktoria, Psiuk Wiktoria, Watoła Karolina, Monika Sowa, Anika Gralla, Licznar Magdalena | IV miejsce |
Koszykówka chłopców |
Finał gminny |
Mróz Michał, Konior Maciej, Hajdas Wojciech, Hajduk Piotrek, Sternicki Adam, Skrzypek Filip, Bawohl Krystian, Rył Krzysztof, Plaszczyk Jakub | III miejsce |
Tenis stołowy chłopców |
Finał wojewódzki 10.03.2016 Niemodlin |
Filip Skrzypek, Hieronim Daniel | XIII miejsce |
Szachy drużynowe |
Finał wojewódzki 04.03.2016 Opole |
Michał Doros, Krzysztof Kraik, Dominik Czerniec, Kinga Fojcik, Kacper Majkowski | V miejsce |
Piłka nożna dziewcząt |
Finał gminny 22.04.2016 Szymiszów |
Wiktoria Psiuk, Wiktoria Kulik, Wiktoria Breguła, Wiktoria Brożyna, Wiktoria Królewicz, Marcelina Bugajewska, Paulina Ochwat, Miriam Hurek, Kalla Maria, Wiktoria Langer, Natalia Kruczkowska | IV miejsce |
Lekka Atletyka |
Mityng lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców 29.04.2016 Strzelce Opolskie |
Zofia Mehlich - bieg na 100mppł | I m-ce |
rzut oszczepem | I m-ce | ||
Laura Jonderko - bieg na 100m | II m-ce | ||
skok w dal, | III m-ce | ||
Karolina Janik – skok w dal | II m-ce | ||
bieg na 300m | III m-ce | ||
Paulina Ochwat – bieg na 600m | II m-ce | ||
Magdalena Licznar – pchnięcie kulą | III m-ce | ||
Mira Makarowska – rzut oszczepem | II m-ce | ||
bieg na 300m | IV m-ce | ||
Mikołaj Grycz – skok w dal | I m-ce | ||
bieg na 100m | III m-ce | ||
Marek Musialik - bieg na 300m | III m-ce | ||
bieg na 100m | IV m-ce | ||
Pozostali reprezentanci szkoły: Karolina Macygon, Julia Muc, Martyna Michalska, Daria Kryś, Dominik Czerniec, Hieronim Daniel, Karol Wojdyła, Michał Mróz | udział | ||
Lekka Atletyka Indywidualnie |
Finał Powiatowy Dziewcząt i chłopców 12.05.2016 Strzelce Opolskie |
Zofia Mehlich - bieg na 80mppł , | II m-ce |
rzut oszczepem | I m-ce | ||
sztafeta 4 x 100m | I m-ce | ||
Laura Jonderko - sztafeta 4 x 100m, | I m-ce | ||
bieg na 100m, | II m-ce | ||
Karolina Janik –skok w dal | I m-ce | ||
Magdalena Licznar –pchnięcie kulą | I m-ce | ||
Anna Kot – bieg na 1000m | I m-ce | ||
Mira Makarowska –rzut oszczepem | II m-ce | ||
sztafeta 4 x 100m | I m-ce | ||
Julia Muc – sztafeta 4x 100m | I m-ce | ||
Mikołaj Grycz – skok w dal | II m-ce | ||
bieg na 100m | III m-ce | ||
sztafeta 4x100m | III m-ce | ||
Dominik Czerniec - bieg na 300m | II m-ce | ||
sztafeta 4x 100m | III m-ce | ||
Marek Musialik - sztafeta 4x 100m | III m-ce | ||
Hieronim Daniel - sztafeta 4x 100m | III m-ce | ||
Pozostali reprezentanci szkoły: Karolina Macygon, Martyna Michalska, Daria Kryś, Paulina Ochwat, Karol Wojdyła, Michał Mróz | Udział | ||
Lekka Atletyka Drużynowo |
Finał Wojewódzki Dziewcząt 24.05.2016 |
Skład drużyny: Mehlich Zofia, Makarowka Mira, Jonderko Laura, Muc Julia, Kot Anna, Janik Karolina, Koprek Anna, Michalska Martyna, Kulik Viktoria, Kryś Daria, Macygon Karolina, Ochwat Paulina, Wolf Katarzyna | V m-ce |
Lekka Atletyka Indywidualnie |
Finał Wojewódzki dziewcząt i chłopców 08.06.2016 Opole |
Zofia Mehlich - bieg na 80mppł , | III m-ce |
rzut oszczepem | II m-ce | ||
Janik Karolina –skok w dal | II m-ce | ||
Makarowska Mira - rzut oszczepem | III m-ce | ||
Kot Anna – bieg na 1000m | III m-ce | ||
Jonderko Laura - bieg na 100m | IV m-ce | ||
Pozostali reprezentanci szkoły: Kryś Daria, Licznar Magdalena, Grycz Mikołaj, Czerniec Dominik, Macygon Karolina, Zwiech Adam | udział |