Sukcesy naszych licealistek w ratownictwie wodnym

W dniach 10-12 grudnia w Kościerzynie odbyły się XII Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym, w których brały udział nasze dwie uczennice - Paulina Reszczyńska oraz Joanna Czok. Tytuł Mistrzyni Polski juniorek w konkurencji 50m holowanie manekina uzyskała Joanna Czok, zdobywając jednocześnie brązowy medal w konkurencji open. Z kolei Paulina Reszczyńska wraz z koleżanką z drużyny zdobyła medal brązowy w konkurencji rzut liną. Dziewczyny wzięły również udział w sztafetach, gdzie w biegu 4x50 z przeszkodami ustanowiły nowy rekord polski juniorów, plasując się na 2. miejscu w kategorii open. W konkurencji 4x25m holowanie manekina licealistki wywalczyły wicemistrzostwo, a w biegu 4x50m z pasem ratowniczym zdobyły brązowy medal. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!