KONKURS „THE MOST IMPRESSIVE JACK O’LANTERN” 2022

Finał tegorocznej edycji konkursu „The Most Impressive Jack O’Lantern” wypadł akurat w Halloween i właśnie tego dnia przyznano w naszej szkole nagrody za najpiękniejsze dynie.

Aż ośmioro młodych artystów zaprezentowało swoje dzieła. Niektórzy pracowali indywidualnie, inni w parach. Głównym celem konkursu była przede wszystkim dobra zabawa, propagowanie zdolności manualnych i artystycznych, a także rozwijanie kompetencji interpersonalnych i umiejętności pracy zespołowej. Wszystko to zostało osiągnięte. Jedna z prac, podobnie jak nasze unikatowe konkursowe dyplomy, została stworzona zespołowo. Inne, choć są dziełami indywidualnymi, powstały podczas wspólnego spotkania przyjaciół. Jak widać, wbrew pozorom młodzież nie spędza czasu jedynie w Internecie.

Komisja w składzie mgr Teresa Marchewka, mgr Dorota Małczak oraz mgr Zofia Sowa-Mielcarz bardzo długo debatowała nad werdyktem. Ostatecznie nagrody przyznano następującym uczniom:

miejsce I - Fiona Rosak z klasy 2D, nagrodzona również w zeszłym roku

miejsce II - Karolina Gralka z klasy I A za pracę stanowiącą przykład antropomorfizacji

miejsce III - Anna Mazurek z klasy III C za zaskakującą wersję dyni wykonanej na szydełku, która dzięki temu zostanie z nami na dłużej.

Nagrody tradycyjnie ufundowała rada rodziców. Były to oryginalne kosze pełne słodyczy oraz dyplomy wykonane przez Oliwię Walę i Paulinę Kobak.