Poglądowa lekcja EDB

W czwartek 20 października w ramach lekcji edukacji dla bezpieczeństwa gościliśmy w naszej szkole miłośników strzelectwa sportowego, członków klubu „Pasjonat” – Tadeusza Fabisiaka, Dariusza Kędzierskiego i Krzysztofa Chruściela. Panowie podzielili się swoją wiedzą na temat warunków uzyskania pozwolenia na broń oraz zasad bezpiecznego korzystania z niej. Nie były to tylko zajęcia teoretyczne, ponieważ nasi goście przywieźli ze sobą niezły arsenał 😊 Młodzież obejrzała broń dostępną na rynku – rewolwer, karabiny, strzelby, karabinki i pistolety. Ta niezwykła lekcja wzbudziła spore zainteresowanie wśród naszych uczniów, ponieważ pozwoliła wyjść poza wiedzę podręcznikową. Bardzo dziękujemy za spotkanie i pasję, którą panowie z klubu przekazują innym. Z niecierpliwością czekamy na kolejną wizytę.